O nas

Kim jesteśmy

Od niemal 20 lat Kancelaria KPMG D. Dobkowski prowadzi obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki przez kluczowych polskich i zagranicznych inwestorów.

Więcej

Biura kancelarii

Jeśli preferujecie Państwo bezpośredni kontakt z wybranym biurem kancelarii prosimy kliknąć tutaj, aby przejść do strony prezentującej szczegółowe dane kontaktowe.

Więcej

Praktyki

Kancelaria prowadzi całoroczne praktyki zawodowe dla studentów V roku wydziału prawa. Z naszego doświadczenia wynika, iż trzymiesięczny staż pozwala praktykantowi najpełniej zapoznać się z wymogami stawianymi młodszym prawnikom. Przekonaj się, co mamy do zaoferowania.

Więcej

Aktualności

Od partnera zarządzającego

Kancelaria D.Dobkowski Sp. k. świadczy usługi profesjonalne.

Więcej

Nasze sukcesy

Wysoka jakość oferowanych usług, specjalistyczna wiedza branżowa, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta.

Więcej

Wydarzenia

Kancelaria jest organizatorem różnorodnych wydarzeń biznesowych, a także wspiera merytorycznie liczne konferencje branżowe i kongresy gospodarcze.

Więcej

Specjalizacje i usługi

Zakres świadczonego doradztwa prawnego obejmuje w szczególności specjalizacje, usługi i Foreign Desks.

Więcej

Subskrybuj

Dzielimy się swoją wiedzą przygotowując liczne artykuły, alerty, analizy i raporty, jak również w trakcie organizowanych przez nas konferencji, warsztatów, śniadań tematycznych i szkoleń.

Więcej