Podatkowa środa z KPMG w Poznaniu

Podatkowa środa z KPMG w Poznaniu
Data: 3 czerwca 2020, godz. 10:00-10:45

AML – praktyczne podsumowanie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną nie możemy spotykać się z Państwem na naszych tradycyjnych seminariach i dlatego chcielibyśmy zaprosić na nasze szkolenia online w formie webcastów. Umożliwi to Państwu stały kontakt z nami oraz bieżącymi tematami podatkowymi i prawnymi.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja

Tematyka

Podczas najbliższego webcastu eksperci KPMG w praktyczny sposób podsumują informacje dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zawarte w Ustawie o AML. Omówione zostaną w szczególności:

  • najważniejsze obowiązki nałożone na Instytucje Obowiązane, w tym obowiązki dotyczące sporządzenia oceny ryzyka;
  • reguły identyfikacji Beneficjenta Rzeczywistego oraz umieszczenia o nim informacji w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych;
  • środki bezpieczeństwa finansowego stosowane przez Instytucje Obowiązane;
  • zakres zastosowania RODO w ramach ustawy o AML.

Prowadzący

Nasze spotkania prowadzone są przez doradców KPMG mających wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz wiedzę podatkową i prawną. Najbliższy webcast będą mieli przyjemność poprowadzić Michał Sawicki (Associate) oraz Dominik Wysocki (Tax Consultant).

Informacje dodatkowe

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli przedsiębiorstw, przedstawicieli kadry zarządzającej, dyrektorów finansowych oraz głównych księgowych i ich zastępców.

Spotkanie ma charakter nieodpłatny.

Rejestracja zgodnie z kolejnością nadsyłanych zgłoszeń do 29 maja br. Ilość miejsc ograniczona. Jedną firmę mogą reprezentować 2 osoby. Zakończeniem rejestracji jest przesłanie przez organizatora potwierdzenia akceptacji zgłoszenia wraz z linkiem do zalogowania (e-mail).

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną nie będą przyjmowane. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z Ewą Gubas (egubas@kpmg.pl, tel. +48 61 84 54 660, 661) lub Agatą Kostrzewską (akostrzewska@kpmg.pl, tel. +48 61 84 54 660, 662).