POLFARM Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny

Serdecznie zapraszamy na 32 edycję Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, którego motywem przewodnim jest „Rok 2019 w branży farmaceutycznej – nowe wyzwania, szanse i zagrożenia”.

W 32 edycjI Ogólnopolskiego KPMG już kolejny raz weźmie udział w kongresie jako partner merytoryczny. Zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się na ostatnich zmianach w prawie dotyczącym sektora farmaceutycznego oraz funkcjonowaniu branży farmaceutycznej w obecnych warunkach. Kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k. będzie reprezentowana przez Michała Komara (radca prawny), który opowie o wycofaniu leków oraz o tym jakie prawa ma pacjent.

KPMG będzie reprezentowane przez Szymona Bernata, który opowie o zmianach otoczenia podatkowego istotnego dla branży farmaceutycznej.

Tematy poruszone podczas kongresu to:

  • Najważniejsze zmiany w regulacjach dotyczących rynku farmaceutycznego w ostatnim czasie
  • Co nowego w dostępie do leczenia?
  • Kluczowe problemy na rynku hurtowni i aptek, aktualne tendencje w zakresie reklamy leków i innych produktów zdrowotnych
  • Zmiany w zakresie umbrella branding, nowe wyzwania z zakresu compliance: projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych
  • Zmiany otoczenia podatkowego istotnego dla branży farmaceutycznej, reklama kierowana do profesjonalistów medycznych – aktualne trendy, planowe zmiany w zakresie prowadzenia badań klinicznych – zmiany prawa farmaceutycznego.

Strona wydarzenia [więcej].